×
Videolajme
Në fshatin Baicë të Lipjanit ka një burim të veçantë, i cili rrjedhë ujë termal nga shkëmbinjtë e maleve të këtij fshati. Rendi për të marrë nga një shishe me ujë i cili konsiderohet shërues është i gjatë, ku qytetarë nga mbarë Kosova dhe nga vende të tjera jashtë saj...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark