×
Video Lajme/Intervista
Ajshe Bekaj nga komuna e Skënderajt jeton në kushte të rënda ekonomike. E njëjta kujdeset për fëmijët e bashkëshortit të saj të ndjerë. Të tre djemtë janë të sëmurë, më i vogli përballet me sëmundjen e epilepsisë. Në një intervistë për insajderin ajo ka rrëfyer jetën e saj dhe vështirësitë...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark