×
Kukunews
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka konfirmuar se ata nuk përjashtojnë marrëveshjet politike në nivel lokal. “Nuk i përjashtojmë koalicionet me asnjë parti politike dhe asnjë kryetar pavarësisht se nga vijnë”, është shprehur Krasniqi. “Besoj se politikat lokale duhet ta kenë dinamikën e veçantë të veten. Mbështes...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark