×
Botë
Baba Vanga, emri i vërtetë i së cilës ishte Vangelia Pandeva Gushterova, vdiq në vitin 1996 në moshën 85-vjeçare, por parashikimet e saj janë të vlefshme edhe sot për ndjekësit e saj. E njohur si 'Nostradamusi i Ballkanit', ajo humbi shikimin në moshën 12-vjeçare dhe që atëherë ka pohuar se...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark