×
LifeStyle
Tirana e priti me një spektakël fishekzjarresh dhe koncert natën e ndërrimit të viteve. Mijëra qytetarë ishin grumbulluar në shesh për të festuar, ndërsa atmosfera ka qenë e ndezyr edhe në qytetet e tjera. Por ky vit i ri i gjeti shqiptarët ndryshe dhe erdhi disi më i zbehtë si...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark