×
Lufta Izrael-Hamas
Izraeli ka kryer sulme të ashpra ajrore në jug të Libanit dhe grupi militant shiit, Hezbollah, tha se ka kryer sulme me dronë dhe raketa ndaj caqeve izraelite më 8 maj, përderisa ministri izraelit i Mbrojtjes paralajmëroi për një “verë të nxehtë” në rajonin kufitar. Sulmet izraelite kanë vrarë tre...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark