×
Sport
Sulmuesi i Austrisë, Marko Arnautoviç, thotë që Shqipëria është një skuadër e fortë, e cila bazohet tek grupi dhe jo tek individët. Për anëtarin e Stoke Cityt vet kualifikimi në Euro 2016, tregon fuqinë e skuadrës kuqezi. Ai vlerëson lartë edhe trajnerin e Shqipërisë, Gianni De Biasi. ”Ashtu si ne...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark