×
Video Story
Veturat me çmime të shtrenjta dhe me detaje luksoze jo gjithmonë të bëjnë të suksesshëm në gara të autosportit. Të paktën kështu e konfirmon Brunilda Gjura, garuesja me mbulesë e cila ka fituar mbi 30 kupa. Ajo tregon historinë e veçantë se si fitoi disa gara me veturen e saj...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark