×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Çfarë ndodhi papritur? Luizi niset urgjentisht për në Turqi (Video)

  Insajderi
  09 June 2023 - 22:01

  “Luizi do të jetë pjesë e Kepit i Vipave, por si i ftuar dhe do të mbyllë disa nga situatat e mbetura të hapura.

  Pjesë e Kepit do të jenë edhe disa personazhe të Big Brother dhe do të rikthehen çështje që kanë mbetur pezull që nga koha e BB.

  Do jetë edhe një tjetër i ftuar tjetër special që do të qëndrojë këtu për dy ditë”, tha Olsa Muhameti.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark