×
 • Showbiz
 • Show

  Çfarë po ndodh me Eglën, publikon foton e shtrirë në spital

  Insajderi
  21 June 2024 - 15:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Aktorja dhe fituesja e Big Brother VIP Albania 3, Egla Ceno ka publikuar një foto në spital.

  Ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ka vendosur emoji dy sy që lënë të nënkuptohet që ka probleme me shikimin.

  Egla nuk ka zbuluar diçka më shumë, por mbetet të shihet nëse ajo do t’i ndajë problemet shëndetësore me të cilat po përballet me fansat e saj.

  Ndryshe, fituesja e këtij formati përveç çmimit prej 100 mijë euro, fitoj edhe zemrat e publikut.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark