15:48 - 10 Janar 2022

Një video po bën bujë mes reperit të njohur Noizy dhe moderatores të njohur Bora Zemanit.

Videoja që po bën xhiro në rrjet është një moment i bukur në ditëlindjen e Bora Zemanit.

Aty shihen Noizy dhe moderatorja teksa shkëmbejnë shikime dhe buzëqeshje në fytyrë.

Nuk dihet se cili është raporti mes dyshes, por që videoja në vazhdim lenë shumë për të dëshiruar.