×
 • Showbiz
 • Show

  Çfarë po ndodh mes Jorit dhe Lorencit?Përfundojnë në shtrat bashkë

  Insajderi
  24 March 2023 - 12:46

  Pas lojës së fituar nga Vëllai i Madh Jori dhe Lorenci kanë kaluar një natë në suitë, teksa kanë darkuar së bashku dhe kanë ndarë të njëjtin shtrat.

  Teksa biseda ishte shumë pozitive dhe miqësore, duket se Lorenci nuk i ka ndaluar ngacmimet e tij.

  Të shtrirë në shtrat ai e ka trajtuar Jorin si bashkëshorten e tij teksa e ka pyetur se si i kishte shkuar dita e punës.

  Lorenci: Hhh grua si kalove sot në punë?

  Jori: Shumë mirë, isha me shoqet e mija, piva kafe u kënaqa.

  Lorenci: Normale moj se në krevat me mua si mos të kënaqesh

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark