×
 • Showbiz
 • Show

  Çfarë po paralajmërojnë Noizy dhe Era Istrefi? Postimi i fundit i këngëtarit bën ‘lëmsh’ rrjeti

  Insajderi
  10 June 2024 - 13:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ndonënse na ndajnë vetëm 2 javë nga koncerti “Alpha 3” i këngëtarit Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy ka publikuar sëfundmi në llogarinë e tij në “Instagram” një video ku mesa duket po punohet për xhirimet e një videoclipi.

  Noizy shihet krahas këngëtares me famë ndërkombëtare Era Istrefi.

  Dyshja duken me të njëjtin dizajn veshje, çka ngre dyshimet se po regjistrojnë sekuenca të një bashkëpunimi i cili pa dyshim si çdo hit i Rajkut do të ndezë atmosferën në sezonin e verës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark