17:51 - 22 Janar 2023

Man United ka arritur të zhbllokoj sfidën në ‘Emirates’.

Pas një gabimi nga Arsenal, ‘Djajtë e Kuq’ përfituan dhe shënuan.

Nga jashtë zona shënoi lojtari i momentit te United, Marcus Rashford.

GOLI: