×
Show

Çifti me veshjen më të bukur në Oscar

Insajderi
29 February 2016 - 15:24
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Aktori Tom Hardy ka parakaluar përkrah bashkëshortes së tij Charlotte Riley, në natën e ndarjes së çmimeve Oscar.

Sipas portalit The Sun, Hardy është cilësuar si mashkulli i cili ishte veshur më së bukuri në natën e gala mbrëmjes në Oscar.

Të njëjtin epitet por në kategorinë e femrave mori aktorja dhe bashkëshortja e tij Charlotte Riley.

Ndonëse veshja e tyre u cilësua si veshja më e mirë, qifti nuk arriti të marr asnjë çmim në Oscar 2016./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark