×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Çifti mbretëror publikon foto nga pushimi familjar në Francë

  Insajderi
  07 March 2016 - 12:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Princi William dhe princesha Kate Middleton kanë publikuar disa fotografi nga udhëtimi i tyre në alpet franceze.

  Ky është udhëtimi i tyre i parë pas lindjes së vajzës së tyre, princeshës Charlotte.

  Pallati mbretëror në Kensington ka thënë se ky ka qenë një “udhëtim shumë i veçantë familjar.”

  Fotografitë janë marrë gjatë ditës kur familja ka dalë për të bërë ski në alpe.

  Duke of Cambridge and Princess Charlotte

  The Duke and Duchess of Cambridge

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark