×
 • Showbiz
 • Show

  ‘Çka i bone’ thojnë Dj Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula

  Insajderi
  12 June 2024 - 20:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dj Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula sapo kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

  “Çka i bone” titullohet kënga e realizuar me videoklip, që solli në bashkëpunim të tre artistët.

  Teksti i këngës mban vulën e Elinel & Ledri Vula, ndërsa për melodinë e këngës u kujdesën Granit Ismajli, Ya nina dhe Ledri Vula.

  Dëgjojeni në linkun më poshtë!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark