11:28 - 18 Tetor 2020

Në vjeshtë priten projekte dhe një prej artisteve më të suksesshme është gati për të “goditur”.

Fjala është për Taynan e cila në rrjete sociale ka paralajmëruar këngën e re.

Johnny,  Johnny” – është pjesa që dëgjohet në teaser-in e shkurtër në InstaStory nga artistja dhe producenti Cricket.

Nuk ka vonuar shumë dhe një refren të ngjashëm e ka ndarë më pas edhe Diona Fona.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re “Xhani,xhani” që ka një vijë melodike pothuajse të përafërt.

Duke qenë se nuk bëhet fjalë për duet, me gjasë është një përafrim i rastësishëm në këngët e reja të artisteve.

View this post on Instagram

O XHANI XHANII #comingsoon baby 💕

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on