×
 • Showbiz
 • Show

  Çka po ndodh me Yllin? S’e zë gjumi, ngrihet nga shtrati

  Insajderi
  04 December 2023 - 08:35

  Ylli është shfaqur në një gjendje jo të mirë emocionale.

  Pasi ai u shtri në shtrat që të fle gjumë, ai u zgjua dhe doli në oborr ku ndezi cigare.

  Ai po qëndronte i vetmuar, duke qenë banori i vetëm zgjuar në orët e vona.

  E gjithë kjo vjen pas situatës së fundit që ai pati me Santianën në ‘Prime’-n e fundit.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark