×
 • Showbiz
 • Show

  “Çuna mos ma ngacmoni nënë se…”, Luizi ka dy fjalë për fansat e tij

  Insajderi
  07 August 2023 - 10:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Përpos Kiarës, duket se Luizin tani e tutje do ta shoqërojë edhe një grua tjetër nëpër koncertet e tij. Dhe bëhet fjalë për as më pak e as më shumë se nënën e tij.

  Kjo e fundit, mbrëmjen e djeshme e ka ndjekur për herë të parë nga afër djalin e saj, duke performuar në një nga klubet e kryeqytetit.

  Në një fjalim të shkurtër para publikut, Luizi u shpreh se ndihej tepër i emocionuar dhe shkak për këtë ishte pikërisht nëna e tij.

  “Mirëmbrëma. Sonte është hera e parë që kam emocione, pasi për herë të parë kam sjell nënën me duart e mia, në këtë koncert,” shprehet Luizi.

  Ai gjithashtu nuk ka lënë pa i shtuar kësaj situate, disa nota humori, duke thënë “Çuna mos ma ngacmoni”, duke shkaktuar kështu të qeshura në publik.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark