×
 • Showbiz
 • Show

  “Shkëlqeni nga brenda jashtë”, kujt po ia dedikonë Dafina Zeqiri këto fjalë

  Insajderi
  22 June 2024 - 12:05
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri në faqen e saj të Instagramit ka ndarë një mesazh motivues për ndjekësit e saj.

  “Jeta është shumë e shkurtër. Duajeni energjinë tuaj, festoni fitoret tuaja, të mëdha dhe të vogla dhe trajtojeni veten siç duhet”, thuhet në një foto të postuar nga këngëtarja.

  “Mos harroni, vetëvlerësimi juaj është rrezatues dhe tërheq energji pozitive dhe të mirë. Vlerësoni dhe njihni vlerën tuaj të qenësishme. Vazhdoni të shkëlqeni nga brenda jashtë”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark