×
 • Showbiz
 • Show

  Dalin detaje që Don Xhoni dhe Ariana janë fejuar

  Insajderi
  09 June 2023 - 10:16

  Don Xhoni dhe Ariana së fundmi konfirmuan rikthim me njëri-tjetrin.

  Ky rikthim duket se është kurorëzuar edhe me fejesë.

  Modelja ruse, ndau një fotografi ku shihet edhe unaza e fejesës në dorën ku ajo bëri tatuazhin Mrs. Isufi.

  Pra, nga kjo kuptohet se çifti kanë bërë një hapë më shumë për lidhjen e tyre, shkruan “Kosovarja”

  Modelja ndër tjera shkruan “Jemi të lidhur përgjithmonë”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark