23:58 - 11 Mars 2018

Pikërisht në minutën e 84′, ku u shënua goli dhe brenda pak minutash u anulua, tifozët e PAOK-ut kanë
shpërthyer ne protesta, të cilave iu është bashkuar dhe presidenti i klubit, raporton Insporti.

Presidenti Ivan Savidis së bashku me drejtorin teknik, Ljubos Mishel, kanë kërcënuar gjyqtarin për
anulimin e golit.

Klikoni KËTU

Dalin edhe videot e Presidentit të armatosur (VIDEO)

Tags: