×
 • Showbiz
 • Show

  Dalin rezultatet, ja kush largohet sonte nga Big Brother VIP

  Insajderi
  27 February 2024 - 14:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do lë shtëpinë këtë të martë. Në sondazhin e publikuar nga xing.al rezulton se dy banorët më të rrezikuar janë Sara dhe Gazi.

  Sara ka marrë 44% ndërsa Gazi 31% të votave.

  Mbetet të shihet sonte se cili prej tyre do lë shtëpinë e famshme.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark