×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Dashuria e jetës”, momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit

  Insajderi
  27 February 2024 - 12:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Meritoni dhe Ilnisa, janë dy konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë. Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe ngritje’ në marrëdhënie, sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë është bërë dhe një banore e re , Sara Karaj, mbrëmjen e sotme dyshja është shfaqur në momente romantike me njëri-tjetrin.

  Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’

  ‘Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!’- u shpreh Ilnisa.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark