×
 • Showbiz
 • Show

  Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

  Insajderi
  01 June 2023 - 12:25

  Nita Latifi është shprehur se Dea e meritonte më pak finalen dhe se brenda në shtëpi ka thënë diçka të pavërtetë.

  Nita: Video-ja që ka qarkulluar më herët e Deas nuk më ka pëlqyer si e ka thënë brenda në shtëpi, si e ka shprehur dhe ka kërkuar falje se brenda ka thënë që ka qenë një keqkuptim ndërsa jashtë ishte diçka tjetër dhe dhe storyn e saj që ka treguar brenda e pash që ishte më ndryshe jashtë

  E ftuar në emisionin “ftesë në5” Dea Mishel i ka dhënë përgjigje për herë të parë Nitës.

  E pyetur se kush nga banorët duket se ka ndryshuar si shkak i famës ajo është shprehur Nita.

  “Mendoj të paktën në raport me mua është Nita pasi e kam parë që ka dhënë disa deklarata të pakuptimta lart e poshtë. Diçka që ajo mund të mi thoshte edhe mua sepse ne flasim mund të më merrte në telefon nuk kishte nevojë të fliste.”- është shprehur ish-banorja.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark