×
 • Showbiz
 • Show

  Dea Mishel shkëlqen me paraqitjen në të zeza- “thumbon” keq  burrat me përshkrimin në foto

  Insajderi
  21 November 2023 - 14:06

  Ajo ka bërë shumë përshtypje për inteligjencën dhe shkathtësinë e saj, duke tërhequr vëmendjen e audiencës ditë pas dite, gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të njohur në Shqipëri.

  Ajo ka lënë gjurmë të thella me talentin e saj artistik, të cilin e shfaqi në mënyrë të veçantë gjatë spektaklit, duke u shndërruar tani në një blogere dhe prezantuese të suksesshme.

  Aktive në rrjetet sociale, Dea ndan imazhe të ndryshme për të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj.

  Së fundmi, ajo ka postuar një seri fotografish ku duket se ka zgjedhur një stil të veçantë që i përshtatet shumë.

  Në këto fotografi, ajo shfaqet e veshur me një bluzë lëkure që shquhet për dekoltenë dhe shpinën e hapur, si dhe me dollakë dhe çizme me stil që i shtojnë asaj një prekje të veçantë elegance.

  Përshkrimin që e la Dea në këto fotografi ishte: Ky interior më kujtoi që dikur burrat dilnin për gjueti dhe luftë, ndërsa tani bëjnë photo dumps dhe tik tok.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark