×
 • Showbiz
 • Show

  Debat i ashpër mes Edonës dhe çiftit për orientimin seksual

  Insajderi
  21 November 2023 - 21:54

  Orientimi seksual ka qenë tema që ka ndezur debat në mes të Edonës dhe çiftit, Adri e Iliriana.

  Edona në përkrahje, e çifti me paragjykime karshi komunitetit LGBTQI+, kanë përplasur argumentet e tyre, pro e kundër.

  Madje, Edona u shfaq goxha me nerva, pasi që e njëjta vjen po nga ky komunitet.

  Për të kuptuar më shumë detaje rreth këtij debati, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark