×
 • Showbiz
 • Show

  Debati me Azemin: Blerando e pëlqen Albën?

  Insajderi
  20 November 2023 - 23:22

  Debat i ashpër ka shpërthyer mes Azemit dhe Blerandos gjatë këtyre ditëve.

  Blernado tha se nuk i kanë mendimet e njëjta dhe se nuk kanë qenë shokë kurrë, une ja kam jap respektin që e ka meritu.

  Azemi i replikoj se i ka thënë se ai ka ‘Master” ndërsa Blerando jo dhe se nuk din të ‘ngjeh’.

  E Buci u përfshi duke thënë se arsyeja e debatit është Alba, sepse sipas tij Blerando e pëlqen Albën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark