17:36 - 15 Shtator 2021

Modelja ka pozuar joshëse për fansat e saj.

Demi Rose ngriti temperaturat në Instagram të martën ndërsa postoi fotografitë e saj të fundit nga pushimi i saj në Capri, shkruan Daily Mail.

Modelja, 26 vjeç, shfaqi shumë teksa tregonte dekoltenë e saj të bollshme në një veshje të zezë.

Demi zgjodhi të dilte pa reçipeta në veshjen dhe u shfaq në elementin e saj ndërsa pozonte së bashku me një makinë të cilësisë së mirë në fshat piktoresk.

Demi kombinoi pamjen e saj tërheqëse me syze dielli të bardhë dhe i stiloi flokët në kaçurrela të Hollivudit.

Ajo përforcoi magjepsjen me një buzëkuq të kuq dhe zgjodhi rehati në këmbët e saj me atlete të zeza.

Ajo e mbishkroi fotot: ‘Hipni në makinë, ne do të shkojmë për të bërë pazar’.