×
 • Lajme
 • Lajme

  Deputetët opozitar hanë byrek në pritje të seancës

  Insajderi
  26 February 2016 - 16:05
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetët opozitar janë ende në sallën ku po mbahet seanca duke pritur rinisjen e saj e bashkë me këtë edhe hedhjen e gazit lotsjellës për të penguar mbajtjen e seancës së sotme ku po pritet që të zgjidhet president, Hashim Thaçi.

  Ata po hanë drekë duke u ushqyer me byrek dhe jogurt.

  byrek byrek1

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark