21:39 - 18 Korrik 2021

Këngëtarja së shpejti po publikon projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Dhurata publikoi një imazh në rrjete sociale ku shkroi një paralajmërim se kënga dhe klipi i ri po vijnë së shpejti..

Ajo u shfaq me një veshje ngjyrë vjollce teksa për grimin dhe flokët ishte përkujdesur t`i rregullonte mjaft me stil të veçantë.