19:07 - 15 Shtator 2021

Këngëtarja erdhi me një paraqitje mjaft atraktive.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë fotografi joshëse për ndjekësit.

Në fotot e fundit Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi linjat trupore.

Duke theksuar linjat trupore mjaft shumë teksa kombinoi edhe grimin me veshjen për një duke sa më atraktive.