×
 • Showbiz
 • Show

  Dijonis Biba, fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”

  Insajderi
  13 June 2024 - 08:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dijonis Biba ka fituar edicionin e parë të “Ferma VIP”.

  Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

  Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark