×
 • Showbiz
 • Show

  Dijonis Biba ka një dedikim pasi fitoi “Ferma VIP”

  Insajderi
  14 June 2024 - 10:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut ku rrëmbeu gjithashtu çmimin prej 100 mijë €.

  Ai ka dhënë një intervistë në “Vizioni i Pasdites” teksa ka folur për eksperiencën e tij në fermë dhe është shprehur se këtë fitore ia dedikon nënës së tij të ndjerë.

  Ai shtoi se gjatë kohës që përballej me sfida, para syve i shfaqej imazhi i saj, duke u bërë burim force për të triumfuar.

  “Çmimin e madh ia dedikoj nënës sime që nuk e kam gjallë. Gjatë sfidës, vetëm imazhi i nënës sime mu shfaq para syve dhe më ka ndihmuar. U bë forca ime”, tha Dijonisi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark