×
 • Showbiz
 • Show

  “Dil mos t’i shoh sytë, o i paftyrë, baju” Edona nxjerr nga dhoma e grimit Lumbardhin

  Insajderi
  29 November 2023 - 15:19

  Edona është revoltuar me Lumbardhin.

  Ajo në një moment i është drejtuar duke i thënë “mos ti shohë sytë”.

  Alby iu afrua dhe i tha Edonës “mos e tepro”.

  Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark