×
 • Showbiz
 • Show

  Diola dhe Erolldi “shkrihen” duke kërcyer- prekje e puthje si kurrë më parë

  Insajderi
  12 June 2024 - 13:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Diola Dosti ka diplomuar ditën e djeshme në nutricion.

  Lajmin e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, duke shprehur gëzimin e saj për një tjetër arritje në jetë.

  Me këtë rast, asaj i është organizuar një festë nga partneri i saj, biznesmeni Erolld Belegu.

  Ajo ka ndarë një video nga festa, ndërkohë që po kërcente me të dashurin.

  “Ti më bën të besoj në magjinë e dashurisë! Në një botë plot me gjëra të zakonshme, ndihem e bekuar që kam dikë aq të jashtëzakonshëm sa ti në jetën time”, kanë qenë fjalët e Dostit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark