×
 • Showbiz
 • Show

  Diola Dosti “bëhet” poete, çka shkruan në foto nga pushimet luksoze me biznesmenin kosovar

  Insajderi
  21 April 2024 - 13:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas dy muajsh lidhj, Diola Dosti dhe partneri i saj, biznesmeni nga Kosova, Erolld Belegu po shijojnë pushime në një ndër resortet më luksoze në Bali, në Bulgari Resort, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

  Me të mbërritur në destinacion, çifti ka ndarë mjaft foto e video.

  “Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momente luksoze”, shkruan Diola Dosti në fotot krah partnerit të saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark