×
 • Showbiz
 • Show

  Diola Dosti doktoron, Erolldi mahnit me fjalët dedikuar asaj: Jam jashtëzakonisht krenar për ty

  Insajderi
  11 June 2024 - 14:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Diola Dosti dhe Erolld Belegu po shijojnë romancën e tyre.

  Çifti simpatik po kujdeset që të bëjë dedikime të ëmbla ndaj njëri-tjetrit.

  E ditën e sotme paskan një arsye të madhe për të uruar e festuar.

  Diola ka doktoruar në Nutricion dhe për këtë fakt Belegu është shprehur tejet i lumtur.

  “Për të dashurën time: Urime për mbrojtjen e doktoraturës në Nutricion ! Të bëhesh e para me doktoraturë në nutricion në Kosovë dhe Shqipëri, pasi ke përfunduar tre fakultete dhe një MSc, është një dëshmi e shkëlqimit dhe përkushtimit tënd. Hulumtimi yt revolucionar mbi ‘Intolerancën Ushqimore në Spektrin e Çrregullimeve të Autizmit (ASD)’ tregon ekspertizën dhe pasionin tënd. Je më e mira në fushën tënde dhe jam jashtëzakonisht krenar për ty dhe arritjet tuaja të jashtëzakonshme!””, shkroi ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark