×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhon paralajmëron një surprizë për këta dy banorë në ‘BBVA’

  Insajderi
  13 May 2024 - 16:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Rep-arstisti i njohur Don Xhon përmes një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar surprizë për Meritonin dhe Romeon.

  “Kampiona, sot keni ni surprizë të dytë” shprehet reperi.

  Kujtojmë se Don Xhon edhe në disa koncerte kishte treguar se mbështetë Meritonin në ‘Big Brother VIP Albania’.

  Se cila do jetë surpriza nga reperi na mbetët për të parë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark