×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhoni bashkëpunim me Unikkatilin?

  Insajderi
  07 November 2022 - 16:42

  Rep artistët, Don Xhon dhe Unikkatil po bëhen gati që për fansat e tyre të sjellin një projekt muzikor të përbashkët.

  Sipas emisionit Prive, ku u bë e ditur se dyshja janë duke biseduar për një duet, vetëm se një datë e saktë nuk është zbuluar akoma.

  Kënga pritet të korrë sukses të jashtzakonshëm bazuar në arritjet e artistëve dhe revolucionin që ata kanë sjellë në botën e muzikës rep të estradës shqiptare.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark