×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Don Xhoni habit me foton e fundit, ndan pamje ku shfaqet duke u puthur me ish të dashurën ruse

  Insajderi
  08 June 2023 - 17:42

  Don Xhoni ka habitur së fundi teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

  Ky projekt muzikor publikohet sonte në mesnatë.

  Pak minuta më parë ka ndarë pamje nga ky projekt.

  Reperi nga Drenica shfaqet nga makina bashkë me ish të dashurën ruse duke u puthur.

  Kujtojmë se dyshja ishin në lidhje shumë muaj më parë, dhe më pas ishin ndarë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark