×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhoni ka një lajm të ri për fansat

  Insajderi
  20 February 2024 - 20:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me Dhurata Dorën, Don Xhoni ka përgatitur një këngë të re.

  Reperi nga Drenica ka njoftuar se kënga e radhës publikohet të mërkurën.

  Projekti muzikor quhet “Shoki” dhe pritet të lansohet në orën 18:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark