21:36 - 17 Mars 2023

Në sezonin e 3 të emisionit “Më lër të flas” Romeo mund të jetë pa Donaldin..

Këtë e ka zbuluar vetë Romeo sot në promon e emisionit ku shfaqet vetëm. “Zonja dhe zotërinj, “Më lër të flas”, nis së shpejti në “Top Channel”. Do jemi bashkë këtë sezon sepse ai tjetri vetëm punë prishte. Pra, “Më lër të flas” vetëm me mua Romeo Veshaj, autor, moderator dhe regjisor”- thotë Romeo.