×
 • Showbiz
 • Show

  Donaldi, Bora dhe Romeo, Heidi bëhen bashkë për të parë ndeshjen Shqipëri -Spanjë

  Insajderi
  24 June 2024 - 22:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Vëllezërit Veshaj sonte ndeshjen e madhe po e shohin së bashku me partneret e tyre.

  Donaldi ka publikuar një video mjaftë interesante ku shihen të gjithë të veshur në ndërresat e lojtarëve të Kombëtares.

  Mesa duket çiftet po e shijojnë më shumë së kurrë këtë ndeshje ku shihen mjaftë të lumtur.

  Shikojeni për me shumë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark