×
Show

Donat Qosja frikësohet se do ja djegin veturën

Insajderi
25 February 2016 - 15:06
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Aktori kosovar Donat Qosja, ka publikuar një fotografi në llogarinë tij në Instagram, ku shihet së bashku me bashkëshorten në veturë.

“Ne nuk merremi me politik!”, i ka lënë mbishkrimin fotografisë.

Më këtë fotografi, Qosja ju është referuar ngjarjeve të fundit që ka ndodhur në vend, ku gjate të mërkurës janë djegur me koktej mollotovi veturat e bashkëshorteve së Ministrit të Bujqësisë, Memli Krasniqi dhe Ministrit të Administratës Publike, Bajram Gecaj./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark