×
 • Sport
 • Sport

  Drita e mposht me rezultat të thellë Prishtinën

  Insajderi
  24 September 2023 - 17:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Prishtina njoftohet me humbjen e parë në Gjilan, duke pësuar humbje me rezultat 3:0 nga Drita.

  Një lojë e bukur në një atmosferë impozante në terrenin ndihmës në Gjilan. 

  Pjesa e parë u mbyllë pa gola por pjesa e dytë ishte krejt tjetër dhe në favor të Dritës.  

  Almir Ajzeraj shënoi në minutën e 46-të dhe Albin Prapashtica në atë të 50-të për 2:0.

  Drita vazhdon pa humbje edhe pas javës së gjashtë në elitën e  futbollit të Kosovës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark