×
Show

Dua Lipa për herë të parë në Brit Awards

Insajderi
25 February 2016 - 11:01
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, ka parakaluar për herë të parë  në tepihun e kuq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Brit Awards 2016.

Këngëtarja e cila është në fillimin e një karriere të suksesshme në Britani të Madhe, ishte si e ftuar në këtë mbrëmje, dhe kishte veshur një fustan të zi të krijuar nga Alexander Wang.

Lipa dukej e thjeshtë dhe mjaft tërheqëse.

Dua Lipa ka arritur që të tërheqë vëmendjen në skenën ndërkombëtare më dy këngët e saj të fundit të publikuara në muajt e fundit: Be The One dhe Last Dance./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark