×
Show

Dua Lipa publikon klipin e këngës Last Dance

Insajderi
18 February 2016 - 14:50

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, i ka bërë videoklipin këngës saj të fundit Last Dance.

Në klip ajo shihet me shumë ngjyra dhe duke vallëzuar në pyje.

Kjo këngë ishte shfaqur si premier në Radio BBC 1, me të cilën Lipa arriti të hyjë në mesin e top 40 këngëve më të dëgjuara në iTunes.

Ky është videoklipi i saj i tretë./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark