11:19 - 20 Shtator 2021

LOS ANGELES, CALIFORNIA - MARCH 14: Dua Lipa attends the 63rd Annual GRAMMY Awards at Los Angeles Convention Center on March 14, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for The Recording Academy )

Dua Lipa është artiste e famëshme ndërkombëtarisht, e cila ka një kohë shumë të ngarkuar, mirpo kësaj radhe ka publikuar disa foto nga jeta e saj e përditshme.

Artistja me prejardhje shqiptare, ka ndarë në profilin e saj në Instagram, disa foto, ku duket e shtrirë duke lexuar në shtëpi si dhe momente nga bisedat “facetime” me të dashurin e saj Anward Hadid.

Ajo sipër fotove ka shkruar “janë gjërat e vogla”.

Gjithashtu, kujtojmë se 26 vjeçarja, është në lidhje dashurie me vëllaun e modeleve Bella dhe Gigi.